icon - pomiar ruchu

Projekty organizacji ruchu

BiG Projekt kompleksowo zajmuje się przygotowaniem projektów drogowych oraz organizacji ruchu tymczasowego, jak i stałego łącznie z pozyskaniem stosownych uzgodnień, decyzji i pozwoleń.

icon - o nas

O nas

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, działającym  od  2011 r. w branży drogowej.

icon-koszenie

Koszenie poboczy

Dbałość o tereny zielone, wiąże się z estetyką przebiegających nawierzchni, terenów utwardzonych jak i elementów architektury krajobrazu. Wśród naszych usług znajdą Państwo szeroki zakres prac związanych z koszeniem różnego rodzaju terenów.

icon-odśnieżanie

Odśnieżanie

Zimowe odśnieżanie Odśnieżanie to nieodłączny elementem zimowej aury, który jest bardzo czasochłonny i uciążliwy. Dlatego nasza firma chętnie pomoże Państwu w odśnieżaniu dróg, chodników, parkingów oraz posesji.

icon - znaki drogowe

Znaki drogowe

Prowadzimy kompleksowy montaż znaków drogowych, w tym elementów oznakowania pionowego, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, systemów informacji miejskiej.

icon - pomiar ruchu

Pomiary ruchu drogowego

Pomiar natężenia ruchu niezbędny jest dla wielu projektów budowlanych, realizacji dróg oraz innych przedsięwzięć. Monitoring rejestrujący ruch, wspiera również służby porządkowe, osoby odpowiedzialne za strategiczne planowanie rozwoju infrastruktury oraz statystyków i planistów

Zapraszamy do kontaktu

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub przez e-mail.

Kontakt

Nasi kontrahenci o nas

Oznakowanie wykonane w terminie, wszystko zgodnie z projektem.

Tomasz Tomaszek

Projekt stałej organizacji ruchu wykonany zgodnie z wszystkim, wcześniejszymi założeniami.

Adam K.

Gdzie nas znajdziesz